Tajemství čtyř (úvod)

21. října 2016 v 18:39 | Suzanne25 |  Tajemství čtyř
Pokud máte rádi příběhy plné dobrodružství, napětí, lásky, zklamání, tajemství, ale také dobrosrdečnosti a odpuštění, pak jste si nemohli vybrat lepší místo, než je toto. Jako novým obyvatelům městečka Vám na prvním místě náleží seznámit se Vašimi novými milými, usměvavými, přátelskými a ochotnými sousedy, kteří od teď, ať se Vám to líbí nebo ne, budou součástí Vašeho života.

Městečko Tajnokras, a nenechte se splést názvem, je ve skutečnosti velmi idylické a klidné místo. Nikde se tu nesetkáte s hlučnými sousedy. Nikde tu neuslyšíte křik dětí ani štěkot psů. Nikde se tu nesetkáte s nepřizpůsobivými lidmi. Nikde tu nenajdete sebe menší kousek zničené přírody. Ale i takové místo, jako je Tajnokras, má svá tajemství, která jsou pevně střežena před vnějším okolím, ale uvnitř ví, každý své. Během několika let se zde totiž událo tolik podivných okolností, nad kterými zůstává rozum stát. Tak například:

Jako první se objevila aféra o zmizení nejbohatšího muže ve městě. O pár měsíců později, byl jeden muž obviněn z vraždy, jedna žena byla z rozvratu rodiny a jiná z nedbalé smrti.
Ovšem účelem není vyděsit Vás hned na začátku. Pojďme se nyní seznámit s Vašimi novými sousedy a událostmi, které odstartovali veškeré dění.

Vše se začalo před 10-ti lety jednoho slunečného podzimního dne, kdy jedna žena, říkejme jí třeba ERIKA, právě přivádí na svět svojí první dceru NATÁLKU za podpory svého partnera MARTINA ŠVARCE, veterináře prozatím malé pronajaté ordinace.

Jiná žena, které budeme říkat DIANA, vynáší rozsudek nad obžalovaným, zatímco její manžel a ředitel místní nemocnice CTIRAD HOFFMAN pronáší slavnostní řeč ku příležitosti otevření nové chirurgické části.

V ten samý okamžik přijíždí před dům zatím obyčejného chirurga, ale nejsvůdnějšího muže města DONA MONTANA modré AUDI, ve kterém sedí jeho bratr, neúspěšný podnikatel v oboru fitness a rovněž stejně špatný milovník, CARLOS MONTANA s kufrem plným zavazadel a žádostí o poskytnutí chvilkového azylu.

A v tu samou chvíli dostává na stůl svůj úplně první samostatný případ vraždy mladá policistka ANDREA MAYEROVÁ.


I když se Vám na první pohled zdá, že žádný z Vašich nových sousedů nemá co skrývat, věřte, že každý z nich má své tajemství, o které se nehodlají dělit mezi sebou, natož s Vámi. A pokud Vám mohu radit, nesnažte se strkat nos do věcí, do kterých Vám prozatím nic není. Řeka času vše vyplatí na povrch, ještě dřív, než si Vy i starousedlíci dovedete představit.
Nyní však nastal ten pravý čas, pro zapojení se do běžného života Tajnokrasu. Pevně věřím, že tu budete spokojeni.

Tedy "Vítejte drazí cizinci".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama