3.díl Pan Božský a já

29. září 2017 v 10:17 |  Přátelé, s.r.o.

Každá z nás má představy o tom, jak by měl vypadat její budoucí partner. Například by měl být pohledný, mít reprezentativní zaměstnání, umět vařit, být romantický, mít vlastní názory a hlavně nebýt závislý na matce. Také by měl mít vlastní byt nebo dům a splnit nám každé přání. Měl by to prostě být ideál. Všechny ale víme, že realita je jiná.
I já si vysnila svého pana božského a přesto, že jsem byla doslova opilá představami o tom, kde všude bych ho mohla potkat, jak se do sebe zamilujeme na první pohled a jaký krásný život spolu budeme mít, po pár měsících snění přišlo kruté vystřízlivění. Prostě takový pan božský neexistuje, alespoň ne v téhle době a na téhle planetě.

Osud je ale nevyzpytatelný a stává se, že Vám v nečekanou chvíli přivede do života někoho, kdo Vám ho převrátí vzhůru nohama. Ano, hádáte správně. Do života se mi v naprosto nestřeženou chvíli přimotal i můj "Pan Božský."

Seznámili jsme se v jednom z rekreačních středisek na jižní Moravě, kde jsme se Richard, Janička, Alex a já rozhodli strávit letošní léto. Nejdřív jsme si mysleli, že je to náhoda, přeci jen potkat jednoho z nejlepších divadelních režisérů, to se nepoštěstí každému a obzvlášť mě, věčné smolařce. Až později jsme zjistili, že sem Pan Božský jezdí každé léto i se svým nejlepším kamarádem a jeho dětmi.

Prvních čtrnáct dní jsme kolem sebe jen chodili a občas se na sebe usmáli. Ještě štěstí, že oba máme tak skvělé přátelé, kteří se postarali o to hlavní. V areálu rekreačního střediska byla možnost zahrát si squash. Jelikož Pan Božský byl, teda pořád je, vášnivý hráč, nebylo zas tak těžké domluvit čtyřhru. On, já, Richard a Janička. S Alexem jsme nepočítali, od prvního dne naši rekreace neměl na volnočasové aktivity čas.

Těsně před začátkem hry přišla nejprve mě SMS od Janičky, že si při procházce vyvrtla kotník a v zápětí nato přišla SMS Panu Božskému, ve které se Richard moc omlouvá, ale z ničeho nic se mu udělalo špatně. Jasně, že jsme jim na to neskočili, tohle alibi bylo tak průhledný. Tak jsme si dali match, pak si zašli na sklenku vína, pobavili se na účet našich přátel a ruka byla v rukávě. Dnes společně vedeme vlastní divadlo a žijeme obyčejný, přesto krásný život.

Nebyli jsme ale jediný, koho trefil amorův šíp. Důvod, proč Alex neustále neměl čas, se jmenoval Erika, drobná italská dívka, do které se podle jeho slov, zamiloval na první pohled. A věřte nebo ne, s pravdou ven šli i Janička s Richardem.

A v dálce už zněly svatební zvony.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 29. září 2017 v 10:19 | Reagovat

Je závidihodné, kolik má jeden člověk ve svojí hlavě fantazie. :) Opravdu. :) Doufám, že tvůj život bude naplněn krásou, protože lidé, co šíří v životech krásu si jí i zaslouží. :)

2 Suzanne25 Suzanne25 | 29. září 2017 v 12:37 | Reagovat

[1]: Je to od tebe milé, děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama