4. díl Adam (Pan Božský číslo 2)

12. září 2018 v 19:50 |  Přátelé, s.r.o. II.

Říká se, že pravá láska je napořád.

Přesně tak to vypadalo ještě minulý rok v létě, když jsem konečně potkala svého Pana Božského, nebo jsem si to alespoň myslela. Možná si na tu story ještě pamatujete.

Tak, jako s létem skončí teplé dny a začne se ochlazovat, stejné to bylo i s naším vztahem. Naprosto přesně si pamatuju ten den, kdy k nám do divadla přišla policie se zatykačem na Pana Božského. Později se ukázalo, že peníze, které jsme dostávaly na chod divadla od státu, si ulíval na tajný účet v zahraničí. A tohle byla poslední kapka mé trpělivosti a i přesto, že mě Pan Božský ujišťoval, že s tím nemá nic společného, důkazy hovořily jasně proti němu. A výrok soudu? Odnětí svobody na 4 roky nepodmíněně.

Jelikož tohle nebyl jeho první prohřešek, kterého se za dobu trvání našeho vztahu dopustil, rozhodla jsem se vztah ukončit, zavřela jsem jinak krachující divadlo a rozhodla se definitivně skončit s chlapama.
Jak už to ale bývá, cesty osudu jsou spletité a když se pro něco rozhodnete, většinou to dopadne opačně, než jste si naplánovali.

Takže ani mé rozhodnutí definitivně skončit s chlapama úplně nevyšlo a osud mi cestu zkřížil Panem Božským číslo 2 (policista z oddělení vražd, Adam).

Naše první setkání ale neproběhlo úplně hladce. Nebudu to zdržovat zbytečnostmi, prostě jsem mu trochu ťukla auto. Ale on, jako gentleman se zachoval naprosto ukázkově. Vyměnili jsme si čísla pojistek, telefonní čísla a za čtrnáct dní jsme šli na první rande, které oproti prvnímu setkání skončilo na výbornou. Po pár dalších skvělých schůzkách, které na sebe nenechaly dlouho čekat, následovalo představení Adama přátelům a náš vztah mohl být prohlášen za oficiální. Jasně, že nám to všichni přáli, jen na Alexovi bylo znát, že trochu žárlí.

Já to ale nevnímala, protože s Adamem mi bylo vážně dobře.

Nikdy by mě proto nenapadlo, že před tak skvělým člověk budu muset skrývat hrůzné tajemství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama